TERMOPROMOCJA URZĄDZEŃ TERVA


Miło nam poinformować o specjalnej ofercie promocyjnej  dla tych z Państwa, którzy pragnąc rozbudować swoje możliwości obróbki termicznej tworzyw, zdecydują się na zakup urządzenia
z serii Terva ZL i ZLT "Line"

TERMOpromocja obowiązuje do końca 2013 roku i składa się z trzech propozycji:

- możliwości negocjowania wysokości TERMOupustu!

- wydłużoną do 3 lat TERMOgwarancję na zakupione urządzenie

- 12 miesięcznego TERMOwsparcia online

 

Promocyjne warunki zakupu dotyczą zarówno samych urządzeń Terva Line w wersji standardowej, jak i w wersjach z dodatkowym wyposażeniem, a więc zabudową termometru elektronicznego (ZLT) oraz z przystawką do prac seryjnych (PS).

Jako dystrybutor urządzeń Terva, zapraszamy do negocjacji cenowych – wartość upustu będzie uzależniona od wyboru konkretnego modelu ZL i ZLT Line, wyposażenia dodatkowego, ilości, ale także stanów magazynowych podzespołów. Tak więc dosłownie każdy z zainteresowanych, może tu znaleźć swoją okazję.

 

Kolejnym elementem promocji jest wydłużona do 3 lat gwarancja. Będzie dotyczyć ona właściwej pracy sekcji grzewczej i elektronicznej urządzenia.

 

Ostatni element promocji, to propozycja wspólnego rozwiązywania problemów i znajdowania najefektywniejszych rozwiązań. Terva służyć będzie całym swoim doświadczeniem udzielając nie tylko porad online, ale także aktywnie poszukując najlepszych rozwiązań konkretnych potrzeb czy problemów. Przykładowo - przy małoseryjnej produkcji zagrzanie do zagięcia arkusza tworzywa to tylko część procesu wykonania danego detalu. Wiele z jego przyszłych cech zależeć będzie także od wybrania określonej kolejności operacji, sposobów ustalania kąta zagięcia, kształtu i funkcjonalności form, przymiarów itp. We wszystkich tych sprawach, kupujący urządzenia ZL i ZLT Line na warunkach promocyjnych, mogą liczyć na stałą pomoc i nadzór w okresie 12 miesięcy od daty zakupu.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Wszelkie zapytania dotyczące promocji prosimy kierować na nasz adres terva@85studio.pl

Zapraszamy także do kontaktu telefoniczniego:

+48 519 391 778

+48 609 289 839

make your style!